ODDÍL PLAVÁNÍ

Představujeme se

O NAŠEM ODDÍLE

Oddíl plavání je od roku 2014 pevnou součástí Elitavers - Sportovní akademie Jihlava. Tento oddíl založil a jeho hlavním trenérem je Libor Kuchyňa, bývalý reprezentant v plavání a záchranář. Společně s mladým týmem intruktorek tvoří na bazéně kamarádskou atmosféru, řád a prostředí, kde své svěřence provází učením se novým dovednostem. 

V oddíle plavání Elitavers Jihlava nejsme zastánci násilného nucení do zvládnutí určitého cíle, ale přirozeného vývoje, kde i malé pokroky jsou velkým vítězstvím. Naučit, rozvinout a zlepšit plavecké dovednosti zábavnou formou pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Výběr tréninků a individuálních lekcí je široký, vybere si každý. Nové členy přijímáme celoročně, místa bývají často obsazená, ale vždy se snažíme nalézt nějaké řešení. Pokud chcete s námi plavat, tak se neváhejte ozvat. Těšíme se na setkání. 


Hlavní trenér

LIBOR KUCHYŇA

Libor Kuchyňa, dlouholetý reprezentant ČR v plavání, několika násobný medailista z Mistrovství České republiky v plavání, člen týmu trojnásobných vícemistrů České republiky v soutěži družstev v plavání, účastník Olympijského festivalu mládeže Paříž, instruktor plavání, zakladatel a hlavní trenér Letní školy plavání Libora Kuchyni Koupaliště Dačice, organizátor akce "S městem Jihlava plave celá rodina". Po skončení své reprezentační kariéry začal předávat své bohaté sportovní zkušenosti od těch nejmenších přes ty co si chtějí splnit svůj sportovní sen až po ty, kteří si chtějí plavání užívat díky zlepšené technice plaveckých způsobů. Osobní přístup a příklad je součástí práce Plaveckého oddílu Elitavers Jihlava, které se můžete zúčastnit i Vy společně s Vašimi dětmi.Čeká Vás přátelská atmosféra a radost z pohybu. 
 

ZKUŠENOSTI

Plavání se věnuje od roku 1995

Bývalý reprezentant ČR v plavání

Trenér plavání II.třídy ČSPS

Instruktor plavání

Instruktor první pomoci
Trenér atletiky 

Záchranář 

kuchyna@elitavers.cz

Instruktorka

TEREZA KUCHYŇOVÁ

Plavání je krásný sport a děti ho mají rádi. Terka trénuje skupinku dětí od začátečníků až po pokročilé. Trénuje i skupinu dospělých. Vede individuální lekce pro děti i dospělé. 

ZKUŠENOSTI

Instruktorka plavání od roku 2014
Trenérka atletiky 

Během své instruktorské kariéry vedla tisíce svěřenců všech věkových i výkonnostních kategorií

Zájmy

Jóga, plavání, jízda na kole, trénování, šití


cviceni@elitavers.cz

TÝM MLADÝCH INSTRUKTOREK

S tréninky plavání nám pomáhá tým mladých instruktorek, které mají plavání rády a jejich přístup k dětem je velmi kamarádský a pozitivní. Základem úspěchu tohoto týmu je individuální přístup, kamarádství, dodržování pravidel a učení nových dovedností zábavnou formou. Několik našich intruktorek se plavání věnovalo závodně.   

© 2020 Oddíl plavání Elitavers - Sportovní akademie Jihlava, z.s.Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!