Představujeme se

O NAŠEM ODDÍLE

V našem plaveckém oddíle, který je klíčovou součástí komunity v Jihlavě od roku 2014, se hlavně zaměřujeme na rozvoj dětí a mládeže. Vedeme je k tomu, aby se stali nejen skvělými plavci, ale aby z plavání odnesli i cenné životní lekce - jako je důležitost fair play, zdravého životního stylu a týmového ducha.

Za tímto účelem jsme vytvořili prostředí, kde každý trénink je o něčem víc než jen o zlepšování plaveckých technik. Pod vedením Libora Kuchyni, bývalého reprezentanta ČR v plavání a zkušeného trenéra, náš oddíl nabízí programy pro všechny věkové kategorie - od nejmenších plavců, kteří se teprve učí základy, až po dospělé, kteří hledají možnost udržet se ve formě a zdokonalovat své dovednosti.

Věříme, že plavání je víc než jen sport. Je to cesta k sebezdokonalení, kde se učíme nejen technikám a vytrvalosti, ale i vzájemné podpoře, respektu a odolnosti. Naše přátelská, podporující atmosféra je základem, na kterém stavíme nejen fyzickou, ale i morální sílu našich členů.

Přestože se specializujeme na výchovu mladých plavců, naše dveře jsou otevřené každému, kdo chce vstoupit do světa plavání. Nabízíme širokou paletu tréninkových možností, od zábavných lekcí pro nejmenší, přes závodní tréninky pro mládež, až po relaxační a kondiční plavání pro dospělé. Místa v našich skupinách se rychle plní, ale vždy se snažíme najít řešení pro každého, kdo se chce připojit.

Pokud hledáte místo, kde vaše dítě nebo vy sami můžete růst nejen jako plavci, ale i jako lidé, neváhejte se k nám přidat. Jsme tu, abychom vás podpořili na každém kroku vaší plavecké cesty.


Hlavní trenér

LIBOR KUCHYŇA

Libor Kuchyňa, dlouholetý reprezentant ČR v plavání, několika násobný medailista z Mistrovství České republiky v plavání, člen týmu trojnásobných vícemistrů České republiky v soutěži družstev v plavání, účastník Olympijského festivalu mládeže Paříž, instruktor plavání, zakladatel a hlavní trenér Letní školy plavání Libora Kuchyni Koupaliště Dačice, organizátor akce "S městem Jihlava plave celá rodina". Po skončení své reprezentační kariéry začal předávat své bohaté sportovní zkušenosti od těch nejmenších přes ty co si chtějí splnit svůj sportovní sen až po ty, kteří si chtějí plavání užívat díky zlepšené technice plaveckých způsobů. Osobní přístup a příklad je součástí práce Plaveckého oddílu Elitavers Jihlava, které se můžete zúčastnit i Vy společně s Vašimi dětmi.Čeká Vás přátelská atmosféra a radost z pohybu. 
 

ZKUŠENOSTI

Plavání se věnuje od roku 1995

Bývalý reprezentant ČR v plavání

Trenér plavání II.třídy ČSPS

Instruktor plavání

Instruktor první pomoci
Trenér atletiky 

Záchranář 

kuchyna@elitavers.cz

Instruktorka

TEREZA KUCHYŇOVÁ

Plavání je krásný sport a děti ho mají rádi. Terka trénuje skupinku dětí od začátečníků až po pokročilé. Trénuje i skupinu dospělých. Vede individuální lekce pro děti i dospělé. 

ZKUŠENOSTI

Instruktorka plavání od roku 2014
Trenérka atletiky 

Během své instruktorské kariéry vedla tisíce svěřenců všech věkových i výkonnostních kategorií

Zájmy

Jóga, plavání, jízda na kole, trénování, šití


cviceni@elitavers.cz

TÝM MLADÝCH INSTRUKTOREK

S tréninky plavání nám pomáhá tým mladých instruktorek, které mají plavání rády a jejich přístup k dětem je velmi kamarádský a pozitivní. Základem úspěchu tohoto týmu je individuální přístup, kamarádství, dodržování pravidel a učení nových dovedností zábavnou formou. Několik našich intruktorek se plavání věnovalo závodně.